Miltelinis dažymas


Miltelinis dažymas yra dažų miltelių išpurškimas spec. pistoletu, kuriame dažai įgauna teigiamą krūvį ir prilimpa prie įžeminto dažomo metalinio paviršiaus. Tai yra sauso dažymo technologija, naudojanti suspaustą orą, kuri leidžia greitai ir tolygiai padengti metalinius paviršius dažais arba gruntu. Milteliniu būdu nudažytas paviršius gali būti padengtas storesniu sluoksniu dažų be lašų nutekėjimo ar kitų šlapiame dažyme pasireiškiančių problemų.

Darbų galerijoje galite pamatyti daugiau mūsų nudažytu detalių pavyzdžių.

milteliniai dažai

Ilgaamžiškumas

Milteliniais dažais suformuotas sluoksnis yra aukštos kokybės, tvirtas ir elastingas, o tai suteikia itin didelį atsparumą smūgiams ir deformacijoms. Nudažytas paviršius yra patikimai apsaugotas nuo dregmės, ultravioletinių spindulių, chemikalų ir kitų veiksnių poveikio. Dėl šių sąvybių, metalo gaminiai turi maksimalią apsaugą nuo įbrėžimų, lupimosi, nusitrynimo, išblukimo, korozijos ir kitų problemų atsiradimo. Dažų sluoksnis yra ilgaamžiskas, o dažymas ekonomiškas ir vienas ekologiškiausių būdų.

Greitas procesas

Miltelinis dažymas yra gerokai greitesnis už šlapiajį dažymą. Purškiant dažų miltelius yra lengviau pasiekti sudetingai prieinamas vietas. Padengus gaminius dažais, jie perkeliami į krosnį ir ten kaitinami iki pusės valandos 200 laipsnių temperatūroje. Kaitinant aukštoje temperatūroje, dažų milteliai išsilydo ir tolygiai pasiskirsto metalo gaminių paviršiuje. Po kaitinimo gaminiai yra pilnai paruošti naudojimui, tereikia palaukti kol atvės.

miltelinis dažymas baltai

Dažymo kameros dydis

Mūsų dažymo kamera yra 2,35 m pločio, 2,35 m aukščio ir 10 metrų ilgio (10000 x 2350 x 2350 mm). Galime atlikti visus didelių gabaritų metalo gaminių paruošimo ir nudažymo darbus vienoje vietoje.